Číla Otakar (Nová Paka 1894 – 1977)
Tetřívci, signováno vpravo dole O. Číla, olej/karton, 39,5 x 49,5 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm)
25.05.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 18.000,-
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 15.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |